Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
U-CHOICE GROUP 86-371-61299996
Wycieczka po fabryce Uzyskaj wycenę
Dom -

U-CHOICE GROUP Wycieczka po fabryce

Linia produkcyjna

Wspierany przez silny zespół techniczny z 26 starszymi inżynierami specjalizującymi się w chemii polimerów, analizie chemicznej, ochronie roślin i półproduktów farmaceutycznych, firma jest wyposażona w zaawansowane laboratoria chemiczne i biochemiczne oraz urządzenia analityczne, takie jak analiza elementarna EA1108, Waters201 High Performance Liquid Chromatography (HPLC), chromatograf gazowy 5890 (GC) i spektrometr podczerwieni itp.

Po rozwoju od ponad 20 lat, firma ma teraz zdolność produkcyjną kwasu chloroizobromowego kwasu cyjanurowego (CCA) 90% TC rocznej produkcji wynosi 2000 MT. Regulatory wzrostu roślin roczna produkcja wynosi około 1000 mt, półprodukty farmaceutyczne rocznej produkcji ponad 1500 MT.

U CHOICE GROUP jest wyłącznym producentem fungicydów Chloroizobromina Kwas cyjanurowy (CCA) 90% TC, i jest zalecany jako środek grzybobójczy dla zagranicznych funków rolnictwa przez chińskie Ministerstwo Rolnictwa, był również zalecany w sprawie choroby glebowej przez chińskie Ministerstwo Rolnictwa .

OEM / ODM

U CHOICE GROUP rozwija zaawansowane zarządzanie produkcją, a także nadal wprowadza innowacje techniczne, aby zapewnić wszystkie rodzaje produktów agrochemicznych i półproduktów farmaceutycznych. OEM jest również mile widziany.

Produkty grupy U CHOICE GROUP to nie tylko udana sprzedaż w Chinach, ale również eksport do ponad 40 krajów i regionów na świecie, w tym: Turcja, Brazylia, Indie, Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje. Produkty o dobrej jakości są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.

R & D

U-CHOICE GROUP ma profesjonalny zespół R & D z ponad 18- letnim doświadczeniem w dziedzinie drobnych chemikaliów zapewnić produkty agrochemiczne i farmaceutyczne o najwyższej jakości i wysokiej stabilności.

Współpraca ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytucjami badawczymi w Chinach, U WYBÓR GRUPY mam 12 patentów krajowych, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.