Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
U-CHOICE GROUP 86-371-61299996
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

U-CHOICE GROUP profil firmy

 • Chiny U-CHOICE GROUP profil firmy
 • Chiny U-CHOICE GROUP profil firmy
 • Chiny U-CHOICE GROUP profil firmy
 • Chiny U-CHOICE GROUP profil firmy
 • Chiny U-CHOICE GROUP profil firmy
U-CHOICE GROUP
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Na calym swiecie

 • marki

  U-CHOICE

 • Ilość pracowników

  200~300

 • Coroczne wyprzedaże

  10000000-14000000

 • Rok założenia

  1996

 • pc Export

  50% - 60%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-371-61299996

Wprowadzenie

U CHOICE GROUP jest profesjonalnym producentem chemikaliów agrochemicznych, z siedzibą w Chinach „największej prowincji rolniczej” - prowincja Henan od 1996 roku. Grupa U-CHOICE koncentruje się na badaniach i produkcji produktów agrochemicznych. przeszliśmy również certyfikację ISO9001: 2008, ISO14001: 2004 i OHSAS18001: 2007.

Środki grzybobójcze naszej firmy Chloroizobromina Kwas cyjanurowy to niezależne chińskie badania i rozwój, posiada niezależne produkty z zakresu praw własności i uzyskała patenty wynalazcze. Jednocześnie wydajny produkt o szerokim spektrum i nisko toksycznym działaniu bakteriobójczym został doceniony przez chińskie Ministerstwo Rolnictwa, Chińską Akademię Nauk Rolniczych, a jednocześnie w chorobach przenoszonych przez glebę. Efekt terapeutyczny aspektu został dobrze przyjęty przez klientów krajowych i zagranicznych. A teraz nasz chloroizobrominowy kwas cyjanurowy jest również zgłaszany przez krajowe i zagraniczne kanały telewizyjne i gazety.

U CHOICE Industry Co., Ltd razem z najlepszymi na świecie profesjonalnymi talentami i technologiami, dysponuje wysoko wykwalifikowanym personelem międzynarodowym. Od projektowania oprogramowania po projektowanie sprzętu, testowanie systemu, usługi techniczne są wykonywane przez profesjonalny i techniczny personel. Mamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w Pekinie i Yuanyang City. Wspierany przez silny zespół techniczny z 26 starszymi inżynierami specjalizującymi się w chemii polimerów, analizach chemicznych, ochronie roślin i półproduktach farmaceutycznych. Ściśle współpracuj z krajowymi zgłoszeniami patentowymi na 7, szereg osiągnięć technologicznych w dziedzinie kukurydzy i wskaźniki techniczne na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Aby zapewnić jakość i stabilność towarów, nasza firma jest wyposażona w zaawansowane laboratoria chemiczne i biochemiczne oraz urządzenia do analizy, takie jak analiza elementarna EA1108, wysokosprawna chromatografia cieczowa Waters201 (HPLC), chromatograf gazowy 5890 (GC) i spektrometr podczerwieni itp. zapewnić nasze regulatory wzrostu roślin, środki grzybobójcze, fumigację, jakość półproduktów farmaceutycznych i stabilną wydajność.

Jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach i zostały wywiezione do ponad 50 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Korea Południowa, Turcja, Brazylia, Indie , Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje, produkty są bardzo mile widziane i chwalone.

Nasz cel jest prosty: aby sprzedawać najlepsze produkty w najlepszej cenie i zapewniać najlepszą w branży obsługę klienta, pomóż naszemu klientowi rozwiązać problem roślin. Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć najcenniejszą część naszej działalności, aby pomóc innym osiągnąć ich cele.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszych przemysłowych półproduktów agrochemicznych i farmaceutycznych, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje pytania i czekamy na współpracę z Tobą.

Historia

GRUPA U-CHOICE

1996, założona fabrycznie, nazwana HENAN XIN SHI JI CHEMICAL FACTORY, w oparciu o Biuro Rolne Prowincji Henan, rozpoczyna produkcję i dystrybucję agrochemikaliów, oferta biznesowa zawiera: Fungicydy, insektycydy, nasiona, a także technologię roślinną.

2000, fabryka została przemianowana na HENAN YINTIAN FINE CHEMICALS CO., LTD i zarejestrowała nasz Fungicides Chloroisobromine Cyanuric Acid 90% TC i 50% SP w ICAMA.

2001, nasza fabryka oddzielona od biura rolnego prowincji Henan, stała się niezależną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Bazując na naszym rynku fungicydów, stworzyliśmy linię regulatorów wzrostu roślin. Takie jak CPPU, IBA, 6-BA, nitrofenolan sodu.

2004 r., Zwiększamy linię mosininolidu, zeatin produkuje.

Uzyskano "AAAA Grade Credit Company"

2006, uzyskaliśmy certyfikat ISO9001: 2000 Systemu Zarządzania Jakością

W 2009 roku uzyskaliśmy "doskonałe przedsiębiorstwo Henan" i "Najpopularniejsze przedsiębiorstwa dla rolnika"

Zbudowaliśmy naszą nową markę "Bixiu"

2011, nawiązaliśmy strategiczną współpracę z Pekinem Harmly Research Technical Co., Ltd. Rozpoczynamy rozwój Fine Chemicals i półproduktów farmaceutycznych.

Do tej pory oferowaliśmy towary ponad 140 chińskim firmom eksportowym, które eksportują nasze towary na cały świat.

2012, W oparciu o naszą rzetelną i godną zaufania jakość i serwis integralności, założyliśmy naszą firmę handlową "U-CHOICE INDUSTRY CO., LTD" w Hongkongu oraz "ZHENGZHOU U-CHOICE TRADING CO., LTD" w mieście Zhengzhou. Do tej pory staliśmy się grupą międzynarodową - U-CHOICE GROUP, która obejmuje fungicydy, regulatory wzrostu roślin, fumiganty i półprodukty farmaceutyczne produkujące, sprzedające i eksportujące.

A wszystkie nasze towary eksportowe będą korzystać z firmy U-CHOICE INDUSTRY CO., LTD

2014, uzyskaliśmy GB / T19001-2008 / ISO9001: 2008, GB / T 28001-2011 / OHSAS 18001: 2007.

Do tej pory nasze towary były eksportowane do ponad 30 krajów za pośrednictwem firmy U-CHOICE.

2015, Nasze fungicydy Chloroizobromina Kwas cyjanurowy i regulatory wzrostu roślin zostały wymienione w "Pomocy zagranicznej" przez chińskie ministerstwo rolnictwa. Kwas cyjanurowy chloroizobrominy zalecił chińskie ministerstwo rolnictwa w leczeniu chorób wywoływanych przez glebę.

2018, Zaczynamy budować naszą nową fabrykę w Hebi City, która zakończy się w 2020 roku.

Usługa

Bezpłatne konsultacje przedsprzedażowe / bezpłatne oznaczanie próbek

U CHOICE GROUP oferuje 12 godzin szybkiej reakcji przedsprzedażnej i bezpłatne doradztwo. Każdy rodzaj pomocy technicznej jest dostępny dla użytkowników.

Darmowa oferta przykładowa;

Ścisła kontrola jakości produkcji

Każda partia chemiczna oferuje fabrykę COA zgodnie z naszym standardem branżowym lub standardem zamówień.

Każda partia towarów przechowuje próbki w celu podwójnej kontroli.

Jeśli masz wątpliwości co do czystości, zapraszam do nas opinię, odpowiemy w ciągu 24 godzin.

1-7 dni Szybka dostawa

Posiadamy masową produkcję i magazyn i gotowy przedmiot, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni. W przypadku dużych ilości i specjalnych wymagań, wymienimy Cię jako klienta priorytetowego i wyprodukujemy Twój ładunek po raz pierwszy.

Serwis pogwarancyjny

Czas odpowiedzi: po otrzymaniu powiadomienia użytkownika zapewniamy odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Jeśli masz wątpliwości co do jakości, będziemy współpracować z Tobą, aby potwierdzić prawdziwą jakość;

Jeśli jakość nie jest kwalifikowana, zmienimy towar bezpłatnie.

OEM / ODM:

Oferujemy OEM / ODM.

CO-CREATE:

Posiadamy własne laboratorium R & D Lab, Zapraszając konsumentów do współtworzenia produktów, usług i ofert.

Nasz zespół

U-CHOICE GROUP łączy najlepszych profesjonalnych talentów i technologię razem dla wysoko wykwalifikowanego zespołu zawodowego. Posiadamy dział badawczo-rozwojowy, dział QC, dział szkoleń, dział personalny, dział obsługi posprzedażowej, dział produkcji i dział sprzedaży, ponad 200 osób. W miarę rozwoju naszej działalności witamy więcej przyjaciół.

Jesteśmy młodym zespołem, mamy nadzieję, że stworzymy zespół ds. Postępu. Szkolenie to podstawowy kurs dla wszystkich członków i zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i Pozwól nam odnaleźć piękno życia. Cenimy czas, kiedy uczymy się i razem uczymy.

Szkolenie w zakresie kontroli jakości i zarządzania czasem.

Trening dla postępu zespołu.

W każdy poniedziałek rano, menedżerowie każdego działu spotykają się.

Szkolenie jak używać naszych fungicydów Chloroizobromina Kwas cyjanurowy dla klientów z RPA w 2015 roku.

Ten pociąg jest organizowany przez chińskie Ministerstwo Rolnictwa.

a na tym spotkaniu nasz chloroizobrominowy kwas cyjanurowy został wymieniony przez ICAMA jako "Farmaceutyczne środki wywołujące obce cele w chorobach glebowych".